Neue Seite 1
HRVATSKA KULTURNA ZAJEDNICA U ŠVICARSKOJ
   

  

 

Neue Seite 1
O nama
asopis DO
Hrvatska
Vaa pisma
Knjige
  Iz vicarske
  Zanimljivosti HR
  Linkovi
 

 

Kroatischer Kulturverein

Hrvatska Kulturna Zajednica

Postfach

CH-8050 Zuerich

 


VAŽNO =>

 
 
 
hakave.gif
 
 

 

 

 

hous-logo.jpg

   
   
   
 

NAGRAĐENI LIKOVNI RADOVI STAROSNE SKUPINE 1. - 4. RAZRED          (22.04.2015.)

S obzirom na veliki broj radova, ne stignemo ih objaviti sve od jednom. Stoga, pogledajte svaki dan što je novoga na ovoj stranici.

1. - 4. Razred

1. mjesto:

Aničić Anja, 3.r., OŠ Viktora Cara Emina, Lovran (Snježana Kovačević)

Ćuklin Franka, 3.r., OŠ J. Šigorića, Šibenik (Helena Šarić)

 

Dumbović Dominik, 3.r., OŠ Oroslavje, Oroslavjle (Ankica Šuk)

 

Đuras Marija, 3.r. OŠ Rovišće, Rovišće (Melita Pek)

 

Gaši Marija, 4.r., OŠ Rovišće, Rovišće (Renata Koprivnjak)

Grivić Ina, 3.r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Dragica Ljubić)

 

Havojić Martin, 3.r., OŠ Visoko, Visoko (Silvija Preložićek)

 

Host Anton, 3.r., OŠ Kozala Rijeka, Rijeka (Vesna Ugrin)

Kuzmić Katja, 3.r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Edita Sinjeri-Štefanek)

Mouratidis Nika, 3.r., OŠ Braće Radić, Koprivnica (Ines Turk)

 

Radotović Paula, 1.r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Vesnica Mlinarić)

 

Smojver Maja, 1.r., OŠ Vežice, Rijeka (Miljenka Rumora)

Subotić Andrea, 4.r., OŠ Zadarski otoci, Silba (Sunčica Jakopović)

Topić Mateo, 1.r., PŠ Cerovac Vukmanićki, Karlovac (Ana Prepolec Padežanin)

 

2. mjesto

 

Bruketa Marko, 3.r., OŠ Hreljin, Hreljin (Radmila Vidas Babić)

Carek Ella, 3.r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Dragica Ljubić)

 

Čolakovac Sara, 3.r., OŠ Podmurvice, Rijeka (Ana Troskot)


Deljac Ana, 3.r., OŠ J. Šigorića, Šibenik (Helena Šarić)

 

Ferić Ana, 1.r., OŠ dr. Stjepan Ilijašević Oriovac, Slavonski Kobaš (Julijana Kolundžić)

 

Franjić Gabrijela, 2.r., OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac (Ana Mlinjarić)

 

 

Grubišić Ela, 3.r., OŠ J. Šigorića, Šibenik (Helena Šarić)


Gržinić Ema, 4.r., OŠ Podmurvice, Rijeka (Loredana Lerner)

 

Hegedić Marija, 3.r., OŠ Visoko, Visoko (Silvija Preložićek)

 

Kuić Ema, 2.r., OŠ Tin Ujević, Osijek (Mirna Grbec)

 

Pišonić Karlo, 3.r., OŠ dr. Stjepan Ilijašević Oriovac, Slavonski Kobaš (Ljubica Milašin)

 

 

Šilarić Antonio, 3.r. OŠ Rpvišće. Rovišće (Melita Pek)

 

Slavinić Anja, 3.r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Marija Petras)

 

Težak Mirta, 3.r., OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica (Đurđica Pošta)

 

Uković Petra, 3.r., OŠ Viktora Cara Emina, Lovran (Snježana Kovačević)

 

 


3. mjesto

 

Bosnić Danijel, 3.r., PŠ Cerovac Vukmanićki, Karlovac (Ana Padežanin Prepolec)

Dorotić Jakov, 3.r., OŠ Milana Langa, Bregana (Kornelija Turić Dorotić


Dubravec Filip, 4.r., OŠ Bistra, Donja Bistra (Sandra Škrlin)

 


Flac Maks, 1.r. OŠ Braća Radić, Koprivnica (Snježana Janjić)

Hlanuda Lucija, 1.r., OŠ Viktora Cara Emina, Lovran (Snježana Kovačević)

Jambreković Leona,, 4.r., III OŠ Bjelovar, Bjelovar (Suzana Turković)

Koščak Dora, 1.r. OŠ Koprivnički Ivanec, Koprivnički Ivanec (Đurđica Prlok)

Ladan Borna, 3.r., OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica (Đurđica Pošta)

 

Logožar Luka, 2.r., OŠ Nedelišće, Macinec (Špicar Višnja)

 

Manojlović Helena, 4.r., OŠ Rovišće, Rovišće (Renata Koprivnjak)

Marinović Mia, 3.r., HDN CH, Istighofen (Božica Matak)


Mihaljević Tomislav, 1.r., OŠ Ivanke Trohar, Fužine (Mirjana Pribanić-Klanac


Mladenić Arian, 3.r., OŠ Podmurvice, Rijeka (Ana Troskot)

 

 

Pelko Leona, 2.r., OŠ Ivana Gorana Kovačića, Delnice (Ksenija Marincel)


Pogačić Iva. 3.r., Udruga Carpe diem, Kkarlovac (Aleksandra Škrtić)

 

 

Vignjević Ivana, 3.r., OŠ Viktora Cara Emina, Lovran (Snježana Kovačević)

 

4. mjesto:

 

Cimaš Lukec Ema, 2.r., OŠ Rugvica, Dugo Selo (Jasminka Kapetanović)

Crneković Amalija, 3.r., OŠ Konjščina. Konjščina (Maja Đurđinovski)


Đurišević Klara, 2.r., OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac (Ana Mlinjarić)

 

Gregurić Martin, 3.r., OŠ Oroslavlje, Oroslavje (Ankica Šuk)


Mandljan Leon, 3.r., OŠ Sveta Marija, Sveta Marija (Marija Bobić)


Markešić Viktorija, 1.r. OŠ Braća Radić, Koprivnica (Sanja Kovačić)

 

Subotičanec Željka, 3.r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Ines Turk)


Topić Leon, 2..r., PŠ Cerovac Vukmanićki, Karlovac (Ana Padežanin Prepolec)

 

 

5. - 8. Razred

1. mjesto:

Ese Adisa, 8.r., OŠ Čavle, Čavle (Monika Kukučević)
Horvat Ivica, 8.r., OŠ Zadarski otoci, Silba (Sunčica Jakopović)
Jovanović Josipa, 8.r., Udruga CARPE DIEM, Karlovac (Aleksandra Škrtić)
Maržić Vedrana, 8.r., OŠ Jurja Dalmatinca, Pag (Iva Štefanac)
Prlog Lorena, 6.r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Sanja Pakasin)
Švegović Sara, 6.r., OŠ Koprivnički Ivanec, Kunovec, Kopr. Ivanec (Josip Kovačić)

2. mjesto:

Frklić Gabriela, 7.r., Udruga CARPE DIEM, Karlovac (Škrtić Aleksandra)

Marković Diana, 5.r., OŠ Viktora Cara Emina, Mošćenička Draga (Senka Strugar Svobod)
Morić Andrija, OŠ Benkovac - PŠ Pristeg, Benkovac (Iva Štefanac)

3. mjesto:

Dujmić Iva, 7.r. Hrvatska škola Boston, Arlington Massachusetts (Irena Rašin)
Juričić Anja, 6.r. OŠ Čavle, Čavle (Monika Kukučević)
Nikolić Melani, 8.r., OŠ Ivan Kozarac, Nijemci (Ika Lucić)
Petranović Katarina, 6.r., OŠ Ivan Goran Kovačić, Delnice (Ksenija Marincel)
Pogarčić Lea, 8.r., OŠ Jurja Dalmatinca, Pag (Iva Štefanac)

 

4. mjesto:

Dujić Matea, 7.r., OŠ Josipa Kozarca, Lipovljani (Tomislava Franić)
Leko Lara, 5.r., OŠ Nedelišće, Nedelišće (Višnja Špicar)
Radelja Patricia, HDN CH, Stein am Rhein (Božica Matak)

 

Natrag na sveukupne rezultate natječaja

(107)

 

 

Neue Seite 1
© 2002 HKZ Hrvatska Kulturna Zajednica
Design & programming: TOKU