Neue Seite 1
HRVATSKA KULTURNA ZAJEDNICA U ŠVICARSKOJ
   

  

 

Neue Seite 1
O nama
asopis DO
Hrvatska
Vaa pisma
Knjige
  Iz vicarske
  Zanimljivosti HR
  Linkovi
 

 

Kroatischer Kulturverein

Hrvatska Kulturna Zajednica

Eichtalboden 83

CH-5400 Baden

 


 

VAŽNO =>

 
 
 
hakave.gif
 
 

 

 

hous-logo.jpg

 

 

 

   
   
   
 

REZULTATI LIKOVNOG NATJEČAJA "SLIKAM TE PJESMO"     (09.04.2014.)

Konačno! velimo mi, a reči će te i vi draga djeco, učiteljice i mame. Da, trebalo nam je vremena za donošenje odluke, ali vjerujte, među više stotina predivnih radova, nije nimalo jednostavno odlučiti kome dodijeliti koje mjesto. A potpuno je nemoguće dodijeliti samo po jedno prvo, drugo, treće i četvrto mjesto.

Rezultati natječaja u Njemačkoj, također su poznati i ovdje objavljeni.

Slike najboljih radova objaviti ćemo u dogledno vrijeme, a rezultate literarnog natječaja vjerojatno u nedjelju.

U svezi dogovora o načinu dodjele priznanja kontaktirati ćemo učiteljice, odnosno mentorice.

Mladim umjetnicima i njihovim učiteljicama srdačno hvala na odazivu, a dobitnicima nagrada iskrene čestitke.

 

 

Nagrađeni u Švicarskoj

 

Razred 1 -4. - ime djeteta, škola, učitelica/mentorica

1. mjesto:

- Šabanović Stella, Rijeka, OŠ "Vežica", Rumora Miljenka
- Evačić Elizabeta, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Ljubić Dragica
- Hudorović Anamarija, Brod Moravic, OŠ Brod Moravice, Arbanas Dijana

2. mjesto:

- Pavleković Jakov, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Janjić Snježana
- Mrzljak Marta, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica
- Vladić Gabrijela, Rovišće, OŠ Rovišće, Koprivnjak Renata

3. mjesto:

- Liščuk Marija, Pula, OŠ Centar, Grenko Koviljka
- Petreski Sven, Zagreb, OŠ Marina Držića, Budimir Zrinka
- Pelko Leona, Delnice, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Marincel Ksenija
- Kuzmić Katja, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Edita Sinjeri-Štefanek
- Slavinić Anja, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Petras Marija
- Grivić Ina, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Ljubić Dragica
- Teklić Nika, Solin, OŠ Kraljice Jelene, Dubravka Mišadin
- Posavac Karmela, Oriovac, OŠ "Dr. Stjepan Ilijašević", Kolundžić Julijana
- Kraljić Anja, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica
- Šalec Jana, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica
- Đurišević Klara, Đurđevac, OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Mlinjarić Ana
- Wonnemann Andrija, Osnabrück, Ana Kirchmayer-Wonnemann
- Benzia Lana, Rijeka, OŠ Waldorfska škola Rijeka, Štefanac Iva
- Kovačević Gabrijela, Švicarska, Hrvatska nastava, Matak Božica
- Kopčić Sonja, Zagreb, Glazbeni atelier Angelus, Fabinger Paula
- Jakovac Andrej, Karlovac, PŠ Vukmanić, Prepolec Padežanin Ana
- Nikolić-Šipek Lena, Rovišće, OŠ Rovišće, Pek Melita
- Lucija Peulić, Wuppertal, Karačić Ankica

4. mjesto:

- Kegelj Mata, Pula, OŠ Centar, Levak Jadranka
- Bečeić Dean, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Mlinarić Vesnica
- Kokša Tereza, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Levak Ljubica
- Filipović Fran, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Turk Ines
- Frinčić Dario, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica
- Franjić Gabrijela, OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Mlinjarić Ana
- Kišić Lorena, Gornje Jesenje, OŠ Gornje Jesenje, Sviličić Anita
- Katalenić Oliver, Gornje Jesenje, OŠ Gornje Jesenje, Sviličić Anita
- Jaki Anica, Križevci, OŠ Ljudevita Modeca, Kulović-Balić Tanja
- Šnidarić Petra, Zagreb, Glazbeni atelier Angelus, Fabinger Paula
- Pavković Irja, Zagreb, Glazbeni atelier Angelus, Fabinger Paula
- Dumbović Viktorija, Popovača, Stružec, Matijašević Marija
- Juretić Mia, Crikvenica, OŠ Vladimira Nazora, Pohl Marijana
- Ahel Patricia, Crikvenica, OŠ Vladimira Nazora, Kljuš Suzana
- Manojlović Helena, Rovišće, OŠ Rovišće, Koprivnjak Renata

 

 

Razred 5.-8. - ime djeteta, škola, učitelica/mentor

1. mjesto:

- Botak Ana, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Pakasin Sanja, mag. Art

2. mjesto:

- Hren Petra, Hrvatska nastava u Švicarskoj, Matak Božica
- Buković Luka, Sveta Marija, OŠ Sveta Marija, Salaj Barbara

3. mjesto:

- Barišić Ivana, Višnjevac, OŠ Višnjevac, Vukašinović Silvija
- Domjan Tajla, Crikvenica, OŠ Vladimira Nazora, Kljuš Suzana
- Štrbić Nensi, Ploče, OŠ Vladimir Nazor, Kostanić Burić
- Rizvić Ines, Cres, OŠ Frane Petrića, Štefanac Iva
- Kranjec Mihajela, Sveta Marija, OŠ Sveta Marija, Salaj Barbara

4. mjesto

- Krišto Mateja, Višnjevac, OŠ Višnjevac, Vukašinović Silvija
- Kušanić Nikolina, Hrvatska nastava u Švicarskoj, Matak Božica

 

Predsjednik Matarić i dopredsjednica Gaupp

pregledavaju pristigle radove

 

 

 

Nagrađeni u Njemačkoj:

1.-4. razred, ime djeteta, škola, učitelica/mentorica

1. mjesto:

- Mihaljević Josipa, Rijeka, OŠ "Vežica", Rumora Miljenka

3. mjesto:

- Jurković Paula, Brod Moravice, OŠ Brod Moravice, Arbanas Dijana

4. mjesto

- Liščuk Marija, Pula, OŠ Centar, Grenko Koviljka

- Sučić Davor, Solin, OŠ Kraljice Jelene, Dubravka Mišadin

- Brakus Chiara, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica

- Lončar Tin, Hrvatska nastava u Švicarskoj, Matak Božica

- Đuras Marija, Rovišće, OŠ Rovišće, Pek Melita

 

 

 

 

 

5.-8. razred, ime djeteta, škola, učitelica/mentor

2. mjesto

- Barišić Ivana, Višnjevac, OŠ Višnjevac, Vukašinović Silvija

3. mjesto

- Vlajsavljević Damir, Cres, OŠ Frane Petrića, Štefanac Iva

 

 

Komisija u Njemačkoj na teškom zadatku - odabiru crteža

 

 

 

Neue Seite 1
© 2002 HKZ Hrvatska Kulturna Zajednica
Design & programming: