Neue Seite 1
HRVATSKA KULTURNA ZAJEDNICA U ŠVICARSKOJ
   

  

 

Neue Seite 1
O nama
asopis DO
Hrvatska
Vaa pisma
Knjige
  Iz vicarske
  Zanimljivosti HR
  Linkovi
 

 

Kroatischer Kulturverein

Hrvatska Kulturna Zajednica

Postfach

CH-8050 Zuerich

 


VAŽNO =>

 
 
 
hakave.gif
 
 

 

 

 

hous-logo.jpg

   
   
   
 

REZULTATI  LIKOVNOG  NATJEČAJA 2017.     (02.05.2017.)

"25 godina neovisne, suverene, slobodne i samostalne Hrvatske"

Konačno su svi nagrađeni obrađeni i po grupama i abecedi objavljeni u nastavku.

Zahvaljujemo na strpljenju. Slike nagrađenih radova biti će objavljene kao uvijek do sada, samo ne znam kada, jer mi priprema izložbe odnosi jako puno vremena. Molim za razumijevanje, vaša Dunja Gaupp.

Srdačne čestitke pobjednicima i puno hvala svim sudionicima natječaja.

1. - 4. Razred

1. mjesto:

- Aničić Hanna, 2. r. OŠ Viktora Cara Emina, Lovran (Kovačević Snježana)

- Čabrijan Petra, 3. r., OŠ Vežica, Rijeka (Rumora Miljenka)

- Djeca cijelog razreda, 1. r., OŠ Mertojak, Split (Barić Roberta)

- Đurišević Klara 4. r., OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac (Rupčić Monika)
- Đurišević Dora, 4. r., OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac (Rupčić Monika)

- Igrić Leda, 1. r., OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica (Pošta Đurđica)

- Klečak Vilner Erika, 1. r., OŠ J. Šižgorića, Šibenik (Šarić Helena)

- Koškanac Ema, 3. r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Mlinarić Vesnica)

- Krstičević Danijela, 4. r., OŠ Zadarski otoci, Zadar (Diklan Željka)
- Lukinović Laura, 2. r., OŠ Rovišće, Rovišće (Koprivnjak Renata)

2. mjesto:

- Bradić Leo, 4. r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Petrušić Vesna)

- Černi Ena, 2. r., III Osnovna šokola Bjelovar, Bjelovar (Turković Suzana)

- Hacan Oliver, 3. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj, Dietikon (Šafran Mihaela)

- Jović Lucija, 4. r., OŠ Zadarski otoci, Zadar (Diklan Željka)

- Koškanac Toni, 1. r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Turk Ines)

- Lukić Cvita, 3. r., OŠ Jurja Barakovića, Ražanac (Zekanović Ana)

- Medić Anđela, 2. r., OŠ Josip Pupačić, Omiš (Utrobičić Ankica)

- Oslovar Viktorija, 2. r., IV. OŠ Bjelovar, Bjelovar (Vuković Goranka)

- Varvodić Ivano, 4. r., HN u Švicarskoj, Horgen (Kovačević Jadranka)

- Vukelić Aleksija, 3. r., OŠ Vežica, Rijeka (Rumora Miljenka)
- Vukonić Ema, 1. r., OŠ Antun Nemčić Gostovinski, Koprivnica (Figač Sanja)

3, mjesto:

- Babić Rebeka, 3. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj, St. Gallen (Babić Danijela)

- Barlović Tina, 1. r., OŠ Oroslavje, Osorlavje (Šuk Ankica)

- Đuranec Tin, 2.r., IV. OŠ Bjelovar, Bjelovar (Vuković Goranka)

- Kapoši Josip, 3. r., OŠ Zrinskih Nuštar, Nuštar (Škrabo Nevenka)

- Kokić Lea, 3. r., OŠ Ladimirevci, Ivanovci (Marinjak Ljiljana)

- Milovac Matija, 1. r., OŠ Viktora Cara Emina, Lovran (Kovačević Snježana)

- Pavičić Stipe, 4. r., OŠ Zadarski otoci, Zadar (Diklan Željka)

- Pavičić Nicole, 1. r., OŠ Marina Držića, Zagreb (Budimir Zrinka)
- Rogošić Stipe, 2. r., OŠ Josip Pupačić, Omiš (Fistanić Marina)
- Sabljak Patrik, 3. r., III Osnovna šokola Bjelovar, Bjelovar (Brekalo Nataša)

- Šifkorn Laura, 1. r., OŠ Braća Radić, Koprivnica (Sinjeri Štefanek Edita)
- Vrdoljak Lucija, 1. r., OŠ Rovišće, Rovišće (Pek Melita)

 

5. - 8. Razred

1. mjesto:

- Bagarić Mia, 6. r., OŠ Kajzerica, Zagreb (Brkić Nina)

- Čaval Dina, 7. r., OŠ Čavle, Čavle (Brnelić Barbara)

- Host Anton, 5. r., OŠ Kozala, Rijeka (Ugrin Vesna)

- Starčević Ana, 7. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj (Kranjčić Lea)

- Švegović Sara, 8. r., OŠ Koprivički Ivanec, Koprivnica (Kovačić Josip)

2. mjesto:

- Božić Melanie, 7. r., OŠ Čavle, Čavle (Brnelić Barbara)

- Bujdo Lea, 5. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj (Babić Danijela)
- Grgić Marko, 8. r., OŠ prof. Franje Viktora Šignjara, Virje (Kovačić Josip)

- Kuhač Iva, 7. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj (Kranjčić Lea)

- Marušić Antonija, 7. r., OŠ Kajzerica, Zagreb (Brkić Nina)

3. mjesto:

- Filipović Giulia Lina, 5. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj (Babić Danijela)

- Papić Ema, 8. r., OŠ Vladimir Gortan, Rijeka (Jurman Ljiljana)

- Pavlić Iva, 8. r., OŠ Dr. Franje Tuđmana Korenica, Korenica (Štefanac Iva)
- Petranović Katarina, 8. r., OŠ I.G. Kovačića, Delnice (Marincel Ksenija)
- Stojan Chiara Petra, 6. r., OŠ Ivan Duknović, Marina (Gruić Dragica)
- Žalac Ana, 8. r., Hrvatska nastava u Švicarskoj (Kovačević Jadranka)


Dodjela priznanja i

Izložba dječjih crteža iz 11 godina natječaja

biti će u subotu, 20. svibnja 2017. u 15 h,

u prostorijama Hrvatske matice iseljenika u Zagrebu.

 

Molimo one koji će doći da svoj dolazak najave do 10.05.2017. na e-mail dunja.gaupp(at)bluewin.ch

Radujemo se vašim uspjesima i srdačno čestitamo pobjednicima!

Dunja Gaupp, voditeljica projekta

P.S. Ako je nešto krivo napisano, molim ispravak.

140 - 2017

 

Neue Seite 1
© 2002 HKZ Hrvatska Kulturna Zajednica
Design & programming: TOKU