Neue Seite 1
HRVATSKA KULTURNA ZAJEDNICA U ŠVICARSKOJ
   

  

 

Neue Seite 1
O nama
asopis DO
Hrvatska
Vaa pisma
Knjige
  Iz vicarske
  Zanimljivosti HR
  Linkovi
 

 

Kroatischer Kulturverein

Hrvatska Kulturna Zajednica

Postfach

CH-8050 Zuerich

 


VAŽNO =>

 
 
 
hakave.gif
 
 

 

 

 

hous-logo.jpg

   
   
   
 

REZULTATI LITERARNOG NATJEČAJA "HRVATSKA ŽENA - JUČER, DANAS, SUTRA"     (04.05.2016.)

Puno ste nam posla dali, dragi naši mali i malo veći pisci i pjesnici! Ali, uživali smo u svakom tekstu, svakoj pjesmici i mučili se s odlukom kojem uradku dati koju nagradu.

Konačno, između 120 uradaka izabrali smo 27. Evo koji su to:

 

(Svi nagrađeni radovi, likovni i literarni, biti će slijedećih dana objavljeni na ovim stranicama.)

1. - 4. Razred

1. mjesto:

Hanžeković Teo, 2.r., OŠ Braće Radić, Koprivnica (Mlinarić Vesnica)

Filipović Fran, 4.r., OŠ Braće Radić, Koprivnica (Turk Ines)

Kerik Lana, 4.r., OŠ Hreljin, Hreljin (Vidas Babić Radmila)

2. mjesto

Gržeta Lea, 4.r., OŠ Viktora Cara Emina, Lovran (Kovačević Snježana)

Havojić Martin, 4.r. OŠ Visoko, Visoko (Preložićek Silvija)

Grgac Korana, 2.r., OŠ Braće Radić, Koprivnica (Mlinarić Vesnica)

Slavinić Anja, 4.r., OŠ Braće Radić, Koprivnica (Petras Marija)

Mihaljević Marina, 2.r., OŠ Vežica, Rijeka (Rumora Miljenka)

Šalec Jana, 4.r., OŠ Oroslavje, Oroslavje (Šuk Ankica)

Šela Ema, 4.r., OŠ Podturen, Podturen (Posavi Jasna)

Bruketa Marko, 4.r., OŠ Hreljin, Hreljin (Vidas Babić Radmila)

3. mjesto

Pintarić Sara, 2.r., III. OŠ Bjelovar, Bjelovar (Brekalo Nataša)

Plantić Sara, 4.r., OŠ Visoko, Visoko (Preložićek Silvija)

Vrban Leo i Šantek Lana, 3.r., OŠ Sveti Đurđ, sveti Đurđ (Šarec Ljiljana)

Dobša Matej, 3.r., OŠ Nedelišće, PŠ Dunjkovec, Nedelišće (Špicar Višnja)

Sabo Patricia, 1.r., III. OŠ Bjelovar, Bjelovar (Turković Suzana)

 

5. - 8. Razred

1. mjesto:

Mihaljević Ana, 7.r., OŠ Vežica, Rijeka (Acinger Ester)

Broznić Paola, 8.r., OŠ Vežica, Rijeka (Čeperić-Biljan Mihovila)

Bednjanec Manuela, 7.r., I. OŠ Vrbovec, Vrbovec (Mudri Dinka)

2. mjesto:

Meštrović Ivor, 7.r., OŠ Vežica, Rijeka (Acinger Ester)

Tomiša Tena, 7.r., OŠ Čavle, Čavle (Maršanić Dolores)

Mužina Ana, 8.r., OŠ Visoko, Visoko (Martan Tibor)

 

3. mjesto:

Aščić Matea, 8.r., OŠ Vežica, Rijeka (Čeperić-Biljan Mihovila)

Jagečić Nika, 7.r., OŠ Oroslavje, Oroslavje (Kantoci Vesnica)

Cacija Lorena, 7.r., Hrvatska nastava u Švicarskoj, Lenzerheide (Kranjčić Lea)

Jerković Ena, 6.r., OŠ "Đuro Pilar", Sl. Brod (Šimić Maja)

Martinčić Matea, 8.r., OŠ Ljudevita Modeca, Križevci (Zagorec Danijela)

 

Dodjela priznanja biti će u subotu, 21. svibnja o.g. u Zagrebu.

Molimo one koji mogu doći da se do 12.05.2016. jave na e-mail dunja.gaupp(at)bluewin.ch, kako bi dobili daljnje naputke.

Radujemo se vašim uspjesima i srdačno čestitamo pobjednicima!

Dunja Gaupp, voditeljica projekta

P.S. Ako je nešto krivo napisano, molim ispravak.

 

123 - 2016

 

Neue Seite 1
© 2002 HKZ Hrvatska Kulturna Zajednica
Design & programming: TOKU