Neue Seite 1
HRVATSKA KULTURNA ZAJEDNICA U ŠVICARSKOJ
   

  

 

Neue Seite 1
O nama
asopis DO
Hrvatska
Vaa pisma
Knjige
  Iz vicarske
  Zanimljivosti HR
  Linkovi
 

 

Kroatischer Kulturverein

Hrvatska Kulturna Zajednica

Eichtalboden 83

CH-5400 Baden

 


 

VAŽNO =>

 
 
 
hakave.gif
 
 

 

 

hous-logo.jpg

 

 

 

   
   
   
 

NAGRAĐENI CRTEŽI "SLIKAM TE PJESMO" - SVE KATEGORIJE     (06.06.2014.)

Ovo su nagrađeni likovni radovi našeg natječaja, kao i onoga u Njemačkoj. Kada ih pogledate, biti će odmah jasno zašto nam je odluka tako teško pala.

Ista tema, a toliko različitih radova govori o idejnom bogatstvu i kreativnosti djece i njihovih učiiteljica. Svaki je uradak lijep na svoj način, ali nažalost ne možemo svima dodijeliti priznanja. Nadamo se da će zahvale za učešće biti skromni nadomjestak. Još jednom svima iskreno čestitamo!

 

 

Nagrađeni u Švicarskoj

 

 

 

Razred 1 -4. - ime djeteta, škola, učitelica/mentorica

     1. mjesto:

    

         - Šabanović Stella, Rijeka, OŠ "Vežica", Rumora Miljenka                     - Hudorović Anamarija, Brod Moravic, OŠ Brod Moravice, Arbanas Dijana

 

    

- Evačić Elizabeta, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Ljubić Dragica (crtež unutar licitarskog srca)

     2. mjesto:

    

- Pavleković Jakov, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Janjić Snježana        - Mrzljak Marta, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica

   

- Vladić Gabrijela, Rovišće, OŠ Rovišće, Koprivnjak Renata        

  

     3. mjesto:

               

- Liščuk Marija, Pula, OŠ Centar, Grenko Koviljka                               - Petreski Sven, Zagreb, OŠ Marina Držića, Budimir Zrinka

    

- Pelko Leona, Delnice, OŠ Ivana Gorana Kovačića, Marincel Ksenija             - Kuzmić Katja, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Edita Sinjeri-Štefanek

                      

- Slavinić Anja, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Petras Marija                            - Teklić Nika, Solin, OŠ Kraljice Jelene, Dubravka Mišadin

 

    

- Grivić Ina, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Ljubić Dragica (crtež unutar licitarskog srca)

       


- Posavac Karmela, Oriovac, OŠ "Dr. Stjepan Ilijašević", Kolundžić Julijana                   - Kraljić Anja, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica

    

- Šalec Jana, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica                               - Đurišević Klara, Đurđevac, OŠ Grgura Karlovčana Đurđevac, Mlinjarić Ana

 

                  

- Wonnemann Andrija, Osnabrück, Ana Kirchmayer-Wonnemann                          - Benzia Lana, Rijeka, OŠ Waldorfska škola Rijeka, Štefanac Iva

 

              

- Kovačević Gabrijela, Švicarska, Hrvatska nastava, Matak Božica      - Kopčić Sonja, Zagreb, Glazbeni atelier Angelus, Fabinger Paula

 

      

- Jakovac Andrej, Karlovac, PŠ Vukmanić, Prepolec Padežanin Ana                      - Nikolić-Šipek Lena, Rovišće, OŠ Rovišće, Pek Melita

 


- Lucija Peulić, Wuppertal, Karačić Ankica

 

     4. mjesto:

    

- Kegelj Mata, Pula, OŠ Centar, Levak Jadranka                       - Bečeić Dean, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Mlinarić Vesnica

    

- Kokša Tereza, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Levak Ljubica                              - Filipović Fran, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Turk Ines 

    

- Frinčić Dario, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica                                    - Franjić Gabrijela, OŠ Grgura Karlovčana, Đurđevac, Mlinjarić Ana

 

      

- Kišić Lorena, Gornje Jesenje, OŠ Gornje Jesenje, Sviličić Anita                 - Katalenić Oliver, Gornje Jesenje, OŠ Gornje Jesenje, Sviličić Anita

 

              

- Jaki Anica, Križevci, OŠ Ljudevita Modeca, Kulović-Balić Tanja       - Šnidarić Petra, Zagreb, Glazbeni atelier Angelus, Fabinger Paula

 

                       

- Pavković Irja, Zagreb, Glazbeni atelier Angelus, Fabinger Paula         - Dumbović Viktorija, Popovača, Stružec, Matijašević Marija

 

       

- Juretić Mia, Crikvenica, OŠ Vladimira Nazora, Pohl Marijana            - Ahel Patricia, Crikvenica, OŠ Vladimira Nazora, Kljuš Suzana

 

- Manojlović Helena, Rovišće, OŠ Rovišće, Koprivnjak Renata

 

 

Razred 5 -8. - ime djeteta, škola, učitelica/mentorica

1. mjesto:

- Botak Ana, Koprivnica, OŠ Braće Radić, Pakasin Sanja, mag. Art

 

2. mjesto:

    

- Hren Petra, Hrvatska nastava u Švicarskoj, Matak Božica                   - Buković Luka, Sveta Marija, OŠ Sveta Marija, Salaj Barbara

3. mjesto:

          

- Barišić Ivana, Višnjevac, OŠ Višnjevac, Vukašinović Silvija          - Domjan Tajla, Crikvenica, OŠ Vladimira Nazora, Kljuš Suzana

               

- Štrbić Nensi, Ploče, OŠ Vladimir Nazor, Kostanić Burić                             - Rizvić Ines, Cres, OŠ Frane Petrića, Štefanac Iva

 

- Kranjec Mihajela, Sveta Marija, OŠ Sveta Marija, Salaj Barbara

 

4. mjesto

    

- Krišto Mateja, Višnjevac, OŠ Višnjevac, Vukašinović Silvija             - Kušanić Nikolina, Hrvatska nastava u Švicarskoj, Matak Božica

 


 

Nagrađeni u Njemačkoj:

1.-4. razred, ime djeteta, škola, učitelica/mentorica

1. mjesto:

- Mihaljević Josipa, Rijeka, OŠ "Vežica", Rumora Miljenka

3. mjesto:

- Jurković Paula, Brod Moravice, OŠ Brod Moravice, Arbanas Dijana

4. mjesto

 

    

- Liščuk Marija, Pula, OŠ Centar, Grenko Koviljka                                   - Sučić Davor, Solin, OŠ Kraljice Jelene, Dubravka Mišadin

 

    

                    - Brakus Chiara, Oroslavlje, OŠ Oroslavlje, Šuk Ankica                       - Lončar Tin, Hrvatska nastava u Švicarskoj, Matak Božica

 

- Đuras Marija, Rovišće, OŠ Rovišće, Pek Melita

 

 

5.-8. razred, ime djeteta, škola, učitelica/mentor

2. mjesto

- Barišić Ivana, Višnjevac, OŠ Višnjevac, Vukašinović Silvija

 

3. mjesto

- Vlajsavljević Damir, Cres, OŠ Frane Petrića, Štefanac Iva

 

Poveznice

- REZULTATI LIKOVNOG NATJEČAJA "SLIKAM TE PJESMO" - nagrađeni radovi biti će uskoro objavljeni na posebni stranicama

- REZULTATI LITERARNOG NATJEČAJA "SLIKAM TE PJESMO"  1. - 4. RAZRED   

- REZULTATI LITERARNOG NATJEČAJA "SLIKAM TE PJESMO"  5. - 8. RAZRED     

 

DOSADAŠNJI NATJEČAJI I RADOVI (klikni)

 

 

 

Neue Seite 1
© 2002 HKZ Hrvatska Kulturna Zajednica
Design & programming: